Zapamięta to wyprzedzanie do końca życia. Kierowcy tirów się na nim zemścili [WIDEO]

Zapamięta to wyprzedzanie do końca życia. Kierowcy tirów się na nim zemścili [WIDEO]

wyprzedzanie tir szeryf

Podaj dalej

Nadal nie potrafię zrozumieć skąd na polskich drogach biorą się tacy ludzie. Samo to wyprzedzanie powinno skutkować odebraniem prawa jazdy. Kierowcy tirów szybko dali mu nauczkę.

Wyprzedzanie się dwóch tirów to manewr, który potrafi zdenerwować – owszem. Natomiast powinniśmy się postarać zrozumieć tę sytuację. Oni też mają swoje terminy, swoje zlecenia – też mogą wyprzedzać… oczywiście o ile akurat na danym odcinku drogi nie ma zakazu. Na tym nagraniu akurat manewr wyprzedzania był dosyć sprawny – nie wygląda na to, aby się jakoś nienaturalnie dłużył.

wyprzedzanie tir szeryf

Natomiast pewien kierowca postanowił, że nie będzie czekał. Najpierw wyprzedził pasem awaryjnym, a później postanowił wyhamować kierowcę tira, który według niego blokował ruch. Nie potrafię stwierdzić które zachowanie było gorsze – samo wyprzedzanie pasem awaryjnym, czy to blokowanie. Które było bardziej nieodpowiedzialne, które zasługuje na wyższy mandat? Oba są równie złe.

Kup teraz – opony w mega promocji!

Kierowcy postanowili szybko dać nauczkę narwanemu kierowcy i „wzięli go w kanapkę”. Zablokowali go ze wszystkich stron i wyhamowali do zera. Z jednej strony da nauczka mogła się podobać. Z drugiej zatrzymywanie i blokowanie ruchu na autostradzie też nie należy do najbardziej odpowiedzialnych zachowań. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News