Zakopane ich przerosło. „Turyści” wypili chyba jednego głębszego za dużo. Co tutaj się dzieje?

Zakopane ich przerosło. „Turyści” wypili chyba jednego głębszego za dużo. Co tutaj się dzieje?

zakopane bus turyści

Podaj dalej

Zakopane to według wielu zimowa stolica Polski… chociaż i w lecie przeżywa oblężenie turystów. Akurat tych kilku panów chyba bawiło się aż za dobrze. Wypoczynek w górach ich przerósł?

Nagranie zostało zamieszczone na Twitterze „Tygodnika Podhalańskiego”. Jak tłumaczy opis – kilku mężczyzn po godzinie 20:00 urządziło sobie przejażdżkę busem. Godzina może wskazywać, że mieli za sobą całodniowe… chodzenie po górach? Zakopane ich przerosło? Przecież to nie Las Vegas…

zakopane bus turyści

Jeden z mężczyzn stoi na dachu busa, kolejni wychylają się z okien i bocznych drzwi. Wszyscy bez koszulek – ewidentnie jest im tego dnia niezwykle gorąco. Zabawa musiała być naprawdę przednia, skoro wpadli na taki pomysł.

Ogromna zmiana w Google Maps! Kierowcy będą rozczarowani? Co będzie to miało na celu?

Najbardziej w tym wszystkim rozbawiły mnie komentarze osób, które twierdzą, że „OK, to niezgodne z prawem, ale nie robią nikomu krzywdy”. No tak, faktycznie, od dzisiaj każdy z nas powinien sobie jeździć po mieście na dachu samochodu, albo autobusu. Dlaczego nie? Przecież nie robisz nikomu krzywdy…

Kup teraz – opony w mega promocji!

Prawda jest taka, że kierowca całej tej wycieczki powinien stracić prawo jazdy, a każdy z zamieszanych jegomościów powinien dostać najwyższy możliwy mandat, albo i grzywnę. Czy to już sprowadza bezpośrednie niebezpieczeństwo katastrofy w ruchu lądowym? Przypominam, że grozi za to kara pozbawienia wolności do lat 8.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News