Zabolało go wyprzedzanie. Potem wyciągnął pałkę i się ośmieszył – co za sceny [WIDEO]

Zabolało go wyprzedzanie. Potem wyciągnął pałkę i się ośmieszył – co za sceny [WIDEO]

Podaj dalej

Kolejny przypadek skrajnej głupoty na polskich drogach. Człowiek, który powinien stracić prawo jazdy do końca życia i spędzić dłuższy czas w ośrodku zamkniętym. To wszystko za takie wyprzedzanie? Śmiech na sali.

Obowiązkowe gadżety do komputera każdego gracza!

Naprawdę ciężko jest zrozumieć czym zdenerwował się tutaj kierowca Kii? Jechał wolno, blokował ruch, więc nic dziwnego, że drugi kierowca zdecydował się na wyprzedzanie. Umówmy się – dlaczego niby miałby tego nie zrobić? Nie było w tej sytuacji absolutnie nic dziwnego.

wyprzedzanie

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Natomiast wtedy zaczęła się jakaś furia. Kierowca Kii przyspieszył i zaczął czymś wymachiwać. OK – przy próbie wyprzedzania kierowca z kamerką przyspieszył, natomiast tłumaczył to w taki sposób, że zwyczajnie się przestraszył, bo kierowca Kii zaczął się zachowywać bardzo nienaturalnie.

W końcu kozak wyprzedził i zablokował cały ruch. Wtedy wyszedł z samochodu i chciał otworzyć pałkę teleskopową jak jakiś samuraj. Oczywiście wtedy ta mu wypadła i tylko się ośmieszył. No i co, coś tam jeszcze bąkał pod nosem i szybciutko zniknął do samochodu. O co tu chodzi? Nie dość, że taka osoba nie powinna prowadzić nigdy więcej auta. To się nadaje na jakiś ośrodek zamknięty.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News