Idiota wyrzucił zużyte opony na jego posesji. Zemsta była słodka, nie uwierzycie co zrobił ten gość! [WIDEO]

Idiota wyrzucił zużyte opony na jego posesji. Zemsta była słodka, nie uwierzycie co zrobił ten gość! [WIDEO]

Podaj dalej

Pewien rolnik z Wielkiej Brytanii miał od dłuższego czasu problem. Na jego posesji notorycznie ktoś wyrzucał zużyte opony. Pan Stuart miał dość robienia z jego pola wysypiska śmieci. Nie uwierzycie jak rozwiązał ten problem.

Stuart Baldwin powiedział dość. Nie miał zamiaru tolerować tego, że ktoś notorycznie wyrzucał na jego pole zużyte opony. Rolnik postanowił zamontować monitoring na swojej posesji. Kilka dni później idioci powtórzyli swój występek – na pole Stuarta wyrzucono ponad 400 starych gum.

Jaka była reakcja? Po nagraniach z monitoringu rolnik dowiedział się kto wyrzucił te opony. Postanowił się z nim skontaktować. Stuart postawił sprawę jasno – daje ci przy dni, usuń opony a wszystko skończy się polubownie i zapomnimy o temacie.

Ale idiota nic sobie z tego nie zrobił. I to był błąd. Stuart zorganizował sobie ekipę, ta załadowała na wóz wszystkie opony, pojechała do śmieciarza i wyrzuciła mu wszystkie opony do ogródka. Całe zajście uwieczniono na nagraniu. Ale to nie koniec problemów śmieciarza. Grozi mu nawet 50 tysięcy funtów kary i pięć lat więzienia.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News