Wyprzedzanie po trawie nie było najlepszym pomysłem. Zebrało się trzech szeryfów i się bawią [WIDEO]

Wyprzedzanie po trawie nie było najlepszym pomysłem. Zebrało się trzech szeryfów i się bawią [WIDEO]

Podaj dalej

Zjawisko szeryfów obecne jest nie tylko w naszym kraju. Czasami jedni uczestnicy ruchu drogowego myślą, że wolno im więcej. Tutaj mamy tego idealny przykład, ale to wyprzedzanie po trawie to już chyba lekka przesada…

Na nagraniu widzimy jak kierowcy tirów postanowili urządzić sobie zabawę. Jeśli wierzyć opisowi, to mamy do czynienia ze zwężeniem. Oczywiście prawy pas stoi cały pusty, natomiast dwóch tirowców postanowiło zablokować ruch. Wyprzedzanie w akcie desperacji? To też chyba była lekka przesada.

szeryf wyprzedzanie

Oczywiście na naganę zasługuje przede wszystkim kierowca tira blokujący cały prawy pas. Chyba nie słyszał o jeździe na suwak i innych tego typu przydatnych wynalazkach. Ale co w takiej sytuacji robi normalny kierowca? No poprzeklina sobie pod nosem i spokojnie jedzie dalej. Co zrobić?

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Na dosyć głupi pomysł wpadł kierowca Mercedesa. On najpierw chciał wyprzedzić pasem awaryjnym, późnej nawet po trawie. Ale nie dało się – szybko zdał sobie sprawę z tego, że nic tu sensownego nie zrobi. Tir zajechał mu drogę i powyprzedzane. Niepotrzebnie próbował się jeszcze gdzieś wciskać, kombinować, po co to?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News