Wyprzedzanie na przejściu dla pieszych? Jakim trzeba być dzbanem! Pieszy trafił do szpitala [WIDEO]

Wyprzedzanie na przejściu dla pieszych? Jakim trzeba być dzbanem! Pieszy trafił do szpitala [WIDEO]

Podaj dalej

Czy jest głupsze zachowanie, niż wyprzedzanie na przejściu dla pieszych? Jeśli są, to jest ich niewiele. Ale tak to się kończy, jak ktoś wylosował prawo jazdy w czipsach i zgrywa mistrza kierownicy. Tylko tego pieszego szkoda…

Nagranie owszem, jest w fatalnej jakości, natomiast mamy z niego cały obraz zdarzenia. Jeden samochód zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych i stoi w miejscu. Czy to nie jest wystarczająca wskazówka dla innych? No okazuje się, że nie. Kierowca uznał, że wyprzedzanie i tak będzie tu znakomitym pomysłem.

wyprzedzanie na przejściu

Piesi widząc ustępujące im pierwszeństwa auto weszli na jezdnię. Niestety, wtedy jakiś dzban z klapkami na oczach uderzył prosto w nich. Jeden pieszy natychmiast wstał z jezdni, natomiast drugi poniósł cięższe obrażenia.

wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

16-latek trafił do szpitala w ciężkim stanie. Dowiadujemy się, że przeżył i był przytomny, natomiast doznał licznych złamań i krwiaka mózgu. Jaka kara w tym przypadku należy się kierowcy? Na pewno surowa. Wyprzedzanie na przejściu dla pieszych jest absolutnie niedopuszczalne. Tym bardziej, kiedy drugie auto stoi i przepuszcza pieszych!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News