Wyprzedzanie, które ich pogrążyło. Tony wody spadły na pieszych czekających przy przejściu [WIDEO]

Wyprzedzanie, które ich pogrążyło. Tony wody spadły na pieszych czekających przy przejściu [WIDEO]

wyprzedzanie

Podaj dalej

Pogoda na Wyspach Brytyjskich potrafi dać w kość. Sam padający deszcz nie był tu w sumie najgorszy. Ale wyprzedzanie szybko pokazało, że ten dzień będzie do du… do bani. No cóż – tak to czasami bywa.

Ten film spokojnie można by zatytułować „Witamy w Wielkiej Brytanii”. Tak też zresztą zrobił rajdowy mistrz Europy, Chris Ingram. Dlaczego jedno wyprzedzanie mogło kompletnie zrujnować cały dzień? No nie oszukujmy się – to była fatalna sytuacja…

wyprzedzanie

Mężczyzna i kobieta czekali grzecznie na zielone światło na przejściu dla pieszych. Sam padający deszcz już mógł być nieprzyjemny, ale potem… Potem było już tylko gorzej. Pierwsze wyprzedzanie na drodze przez miasto i pozamiatane. Kierowca wjechał w ogromną kałużę i nie było czego zbierać. Poleciały na nich wręcz tony wody.

I w sumie wtedy wszystko mogło im być już obojętne. Po pierwszym aucie były kolejne – fala, następna, trzecia, czwarta, piąta. Byli już przemoczeni – nie było nawet jednej suchej nitki. I co dalej? No cóż, chyba pozostało im tylko wrócić do domu i się przebrać. A teraz zadanie konkursowe – jakie słowa dałoby się usłyszeć przy przejściu, gdyby sytuacja miała miejsce w Polsce?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News