Wracają szczepienia i maseczki? Minister zdrowia zabrał głos. Nadchodzi kolejna fala zarażeń

Wracają szczepienia i maseczki? Minister zdrowia zabrał głos. Nadchodzi kolejna fala zarażeń

maseczki szczepienia koronawirus pandemia zarażenia

Podaj dalej

Wydaje się, że koronawirus dawno jest za nami. Że jest po prostu dziwnym, niezbyt przyjemnym wspomnieniem. Szczepienia, maseczki – to wszystko aktualnie nie jest wymagane. Ale czy to powróci?

Czy koronawirus jest już za nami? Maseczki i szczepienia to tylko niemiłe wspomnienie, o którym wszyscy starają się zapomnieć? Otóż okazuje się, że nie. Minister zdrowia Adam Niedzielski twierdzi, że aktualnie mamy apogeum zachorowań. Kolejna mocna fala zarażeń ma nadejść na przełomie listopada i grudnia.

maseczki szczepienia koronawirus pandemia zarażenia
fot. pixabay

Minister stwierdził też, że głównym narzędziem do walki z wirusem są teraz szczepienia, nowe leki i maseczki i aby nie traktować tego jako „mitycznego narzędzia walki z pandemią” – podaje „Interia”. A zatem – widzicie – wszyscy w dalszym ciągu powinniśmy się szczepić i chodzić w maseczkach. I niektórzy faktycznie dalej w nich chodzą.

Wkrótce na polskich stacjach znowu 5,50 zł za litr paliwa? Benzyna i diesel będą mocno tanieć! Oto dlaczego

No cóż – ocenę tego wszystkiego chyba pozostawię wam samym. Módlmy się tylko, aby apogeum kolejnej fali w tym listopadzie, czy grudniu, wyglądało tak samo, jak to lipcowo-sierpniowe. Jeśli tak – o niczym się nawet nie dowiecie, a maseczki będą służyły wyłącznie za coś, czym można szybko zabić muchę, albo wytrzeć plamę.

Od 17 września dostaniesz mandat w wysokości nawet 8500 zł? Kierowcy – musicie na to uważać

Źródło: Interia

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News