Uwaga, to nagranie doprowadzi cię do furii. Absolutnie wszystko było tu źle, każdy ponosi winę [WIDEO]

Uwaga, to nagranie doprowadzi cię do furii. Absolutnie wszystko było tu źle, każdy ponosi winę [WIDEO]

Podaj dalej

Niesamowite nagranie. Od pierwszej sekundy oglądając to zdarzenie czujemy irytację. A później… później prawie dochodzi do wypadku, a starsza pani kładzie się na drodze. Kto był winny? Każdy po kolei.

Jak mówi opis: – Nagranie ku przestrodze. Wrocław. Piesza kontra kierowca. Brak szybkiej i zdecydowanej decyzji po jednej i drugiej stronie. Na szczęście nic się nie stało, a mogło zakończyć się tragicznie. Nie doszło do kontaktu a piesza „położyła się” na ziemi.

nagranie Wrocław wypadek

A więc od początku. Nagranie zaczyna się w momencie, kiedy na sygnalizacji zapala się zielone światło. Kierowca rusza, po chwili słyszymy jakiś idiotyczny zmodulowany głos. Już zaczynamy się irytować. Ale okazuje się, że  kierowca ścigał się spod świateł z Seicento. OK – już widzimy, że jest tu bardzo grubo.

Kierowca piłuje swojego złoma… i widzi w oddali starszą kobietę przechodzącą przez drogę. Ta oczywiście przechodziła przez drogę tam, gdzie się jej podobało. Jej nie obowiązują przejścia dla pieszych, idzie z zakupami i jest dojrzałą osobą, więc wolno jej wszystko. Tak przynajmniej sobie myślała.

nagranie kobieta

Kierowca złoma też zresztą nie błysnął intelektem, bo zamiast zahamować, zaczął trąbić. Później był zdziwiony, że przecież on trąbił, a kobieta dalej śmiała przechodzić przez drogę. Kierowca jechał tak długo z klaksonem, aż w końcu musiał awaryjnie hamować. Samochód się zatrzymał, a kobieta sama położyła się na ziemi z wrażenia.

A przecież łatwo można było tego uniknąć… Wystarczyłoby, gdyby kobieta przeszła przez jezdnię jak należy, na przejściu dla pieszych. A nawet jeśli przechodziła tam, gdzie przechodziła, to kierowca zamiast trąbić, powinien po prostu zahamować. Winni są tu wszyscy… Po równo.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News