Twoja tablica rejestracyjna ma tę cyfrę? Uważaj – to może oznaczać spore problemy. Wiedziałeś?

Twoja tablica rejestracyjna ma tę cyfrę? Uważaj – to może oznaczać spore problemy. Wiedziałeś?

tablica rejestracyjna zero cyfra przesąd pech

Podaj dalej

Tablica rejestracyjna – posiada ją każdy samochód i na co dzień nie przywiązujemy do nich szczególnej uwagi. Czy konkretna cyfra na tej tablicy może oznaczać problemy dla kierowców? To zależy.

Niektórzy wierzą, że tablica rejestracyjna to swego rodzaju wyjątkowy przedmiot. Jest z nim związany nawet przesąd. Według niego obecność cyfry 0 na tablicy może oznaczać pecha! Jak podaje „Interia”, ci którzy przejmują się przesądami, powinni narysować w środku cyferki małą kropkę – ona ma niwelować negatywny wpływ cyfry.

„Interia” podaje też kilka innych – trzeba przyznać, że kompletnie absurdalnych – przesądów. Jakich? Na przykład takich, że pecha przynosi jazda zielonym samochodem, a szczęście ma przynieść zaglądnięcie pod dywanik samochodu i znalezienie tam drobnych. Niektórzy po otrzymaniu prawa jazdy musza go podeptać, aby to przyniosło im szczęście.

Paliwo w Polsce tylko po przedpłacie. Sam nie nalejesz – zrobi to tylko obsługa stacji benzynowej!

No i oczywiście… czarny kot. Ach, do tego te czarne koty potrafią doprowadzić przebiegając przez jezdnię. A wy? Zwracacie uwagę na takie przesądy, czy jednak twardo stąpacie po ziemi i nawet o tym nie myślicie?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News