To wyprzedzanie, czy pajacowanie? Co zrobił tu kierowca BMW? Szeryf musi udzielić lekcji [WIDEO]

To wyprzedzanie, czy pajacowanie? Co zrobił tu kierowca BMW? Szeryf musi udzielić lekcji [WIDEO]

wyprzedzanie bmw

Podaj dalej

A tak mu się spieszyło, a takie było piękne wyprzedzanie, jedno za drugim. I nagle co, nagle mu się nie spieszy? Cwaniaczek w BMW oczywiście musiał wyhamować cały ruch i udzielić ważnej lekcji wszystkim dookoła.

Takie zachowanie na drogach to już klasyka gatunku. A tutaj dodatkowo mamy kombo, bo w akcję zamieszany jest kierowca BMW. Wszystko się zgadza – wyprzedzanie zakończone wyhamowaniem „zawalidrogi”. Niech się nauczy, niech sobie jedzie swoim prawym pasem. Lewy jest tylko dla BMW.

wyprzedzanie bmw

KIEROWCO! TO NAJLEPSZY MOMENT NA ZAKUP OPON! SPRAWDŹ PROMOCJE NA ŚWIĘTA!

Kiedy kierowca X6 skończył już swój manewr, zaczął pięknie wywijać. Co za taniec – prawo, lewo, prawo, lewo – pokazał wszystkim dookoła jak ładnie umie kręcić kierownicą. Brawo! A potem jakie piękne manewry? Na prawy, pas, na lewy, prosto przez rondo – no super. Właśnie tak się pokazuje swoją wyższość na drogach.

bmw wyprzedzanie

Oczywiście internauci nie omieszkali zauważyć, że nagrywający mógł być jednym z tych wiecznie blokujących lewy pas. No ale tego do końca nie wiemy. Tak czy inaczej, drogowe wieśniactwo w najlepszym wydaniu. Nagranie na policję, tam mają na takich sposoby. Tu nie ma żadnej taryfy ulgowej.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News