To się nazywa karma! Wyprzedzanie na skrzyżowaniu, chamstwo, szeryf… wszyscy dostali nauczkę [WIDEO]

To się nazywa karma! Wyprzedzanie na skrzyżowaniu, chamstwo, szeryf… wszyscy dostali nauczkę [WIDEO]

Podaj dalej

Filmy typu instant karma wręcz uwielbiamy i kochamy. To przykład tego, jak drogowe cwaniaki dostają nauczkę. Złe wyprzedzanie, szeryfowanie, buractwo – wszyscy natychmiast zostali ukarani za swoje zachowanie.

Chamstwa na polskich drogach nie brakuje. Spotykamy się z nim bardzo często. Słynne są już nagrania kiedy szeryf jeden z drugim chce ustalać zasady na drogach. Kiedy wyprzedzanie następuje na pasach, bądź na skrzyżowaniu. Niektórzy się czują zbyt pewnie.

instant karma szeryf wyprzedzanie

Na szczęście czasami na drogowych cwaniaków czeka natychmiastowa karma. Nagle przy ich występkach niespodziewanie natrafiają na patrol policji, który momentalnie weryfikuje ich wyczyny. Czy to przejazd na czerwonym świetle, wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, czy nie ustąpienie pierwszeństwa.

Niech te nagrania będą dla wszystkich nauczką. Czasem warto zwolnić, zastanowić się co robimy na drogach, zachowywać się w stosunku do pozostałych z szacunkiem. Nie atakować, a starać się podchodzić do tematu z uśmiechem. W taki sposób wszystkim nam będzie na tych drogach lepiej.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News