To mógł być tylko kierowca BMW… Mózg zostawiony w domu, bo wyprzedzanie ważniejsze. Żenada [WIDEO]

To mógł być tylko kierowca BMW… Mózg zostawiony w domu, bo wyprzedzanie ważniejsze. Żenada [WIDEO]

Podaj dalej

Dlaczego to zawsze muszą być kierowcy BMW? Kto normalny w ogóle rozważyłby w tej sytuacji wyprzedzanie? No odpowiedź jest prosta i oczywista – nikt. Jednak z jakiegoś powodu ten kierowca bawarki uznał, że to znakomity pomysł.

Nie wiem dlaczego kierowcy BMW są „gwiazdami” filmów w stylu „Jak zostawiłem mózg i zastąpiłem go kapustą” – napisał pod nagraniem dosadnie, ale jakże trafnie pan Arkadiusz. I naprawdę, ciężko się z tym nie zgodzić. Jak ktokolwiek mógł w ogóle rozważyć w tej sytuacji wyprzedzanie innego samochodu?

wyprzedzanie bmw

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

A zatem włączamy się do ruchu razem z kierowcą z kamerką i co widzimy? Pan sobie jedzie normalnie, zbliża się do mostu i oddzielonymi dwoma pasami ruchu. Wtedy nagle słyszymy „Patrz, idiota”. Po chwili naszym oczom ukazuje się ten jegomość.

Marka samochodu oczywiście bez znaczenia. Wiadomo, że to tylko stereotypy. A to, że na takich nagraniach w większości widzimy kierowców BMW to oczywiście przypadek. Chłop ledwo się mieści, wchodzi bokiem, jeszcze hamuje specjalnie słysząc klakson. No nic, po prostu nic mądrego się tu nie da powiedzieć. Żenujące.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News