Ten Diesel ledwo mu jechał, a on jeszcze się bawi w wyprzedzanie. Szeryf wojował do końca [WIDEO]

Ten Diesel ledwo mu jechał, a on jeszcze się bawi w wyprzedzanie. Szeryf wojował do końca [WIDEO]

Podaj dalej

Spotkało się na drodze dwóch frustratów, którzy mieli sobie coś do udowodnienia. Diesel z celownikiem na masce ledwo jechał, ale musiał wymierzyć sprawiedliwość. Wyprzedzanie się udało, a potem wojna.

Zebrali się jeden frustrat z drugim. Pierwszy to król lewego pasa – jedzie jakby chciał powiedzieć wszystkim „pocałujcie mnie w d…”. Drugi nie miał zamiaru czekać – Diesel serwuje wyprzedzanie z prawej strony i cyk, gramy szeryfa, trzeba chłopa zwolnić i dać nauczkę.

diesel wyprzedzanie

No i tak się bawili. Gamoń w Mercedesie zwalniał, to ten drugi zjechał w końcu na prawy pas. Ale wtedy przyspieszył i wbił się na lewy, gdzie był już Mercedes. Skończyło się tak, że obaj panowie jechali sobie tym lewym pasem i się przepychali próbując udowodnić kto ma rację.

wyprzedzanie diesel

Z opisu wynika, że jechali tak aż do zwężenia, gdzie kierowca Mercedesa znów znalazł się z przodu. Na tym zwężeniu się zatrzymał i podszedł do swojego rywala, próbując mu coś wytłumaczyć. Podobno trwało to dobre pięć minut, kiedy inni musieli czekać, aż panowie sobie pogadają. No cóż – jedno rozwiązanie – odebrać prawo jazdy jednemu i drugiemu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News