Szeryf ustala przepisy, jazda na suwak jest wtedy, jak on tak powie. Ależ przepiękna instant karma [WIDEO]

Szeryf ustala przepisy, jazda na suwak jest wtedy, jak on tak powie. Ależ przepiękna instant karma [WIDEO]

Podaj dalej

Szeryf ma to do siebie, że jest nieomylny. Coś mu się wydaje i tak musi być, jazda na suwak jest wtedy, jak on zarządzi. Przynajmniej tak mu się wydaje. No cóż, spotkała go tutaj przepiękna instant karma.

A więc tak – ruszamy spod świateł, szeryf już wtedy zaczyna się włączać do ruchu, chociaż nie ma na to miejsca. Jazda na suwak – zdawał się pokrzykiwać. Ale niestety – tym razem prawo nie zadziałało na jego korzyść – piękna instant karma.

jazda na suwak instant karma szeryf

Nagranie zostało zamieszczone na kanale „Stop Cham”. Po tym, jak kierowcy odjechali spod skrzyżowania, szeryf zaczął swoją grę. Najlepiej oddaje to opis: – Przy zwężce nie było korka za mną nikt nie jechał Pan stwierdził, że nie potrafię jeździć na zamek błyskawiczny i potem postanowił mnie „ukarać” hamowaniem praktycznie do zera przed maską.

Efekt – kolizja. Policja przyjechała i po obejrzeniu nagrania stwierdzili, że sprawa trafi do sądu o ukaranie kierowcy w białym busie i zabranie prawa jazdy na okres 6 miesięcy – czytamy w opisie. No cóż – przepiękne zakończenie. I jeszcze ten komentarz…

Olek283:
Cytując klasyka:
– Dziś nie będzie mandatu
– Ufff, dzięki bogu!
– Piszemy wniosek do sądu o odebranie prawa jazdy

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News