Szczepienie już za tobą? To dobrze – zgłoś się, możesz wygrać za to nowy samochód! Albo dużo pieniędzy

Szczepienie już za tobą? To dobrze – zgłoś się, możesz wygrać za to nowy samochód! Albo dużo pieniędzy

szczepienia samochód pieniądze loteria (3)

Podaj dalej

Szczepienie już za wami? A może dopiero na nie czekacie? W loterii przygotowanej przez polski rząd zaszczepione osoby mogą wygrać nowy samochód. A dokładniej to do wygrania jest aż osiem samochodów…

Czy jest obecnie w naszym kraju bardziej kontrowersyjny temat, niż szczepienie przeciw koronawirusowi? Raczej nie. Nie będziemy tu w tym momencie analizować zachowania czy to „szurów”, czy „covidian”. Skrajne przypadki w obu grupach są równie idiotyczne. Natomiast jeśli ktoś z was się już zaszczepił, to można wygrać samochód albo dużo kasy.

szczepienia samochód pieniądze loteria
gov.pl

A więc najpierw trzeba się zarejestrować na pacjent.gov.pl, później zaktualizować tam swój numer telefonu. Jeśli jesteś już zaszczepiony, należy zarejestrować się do loterii. W tym momencie każdy ma aż cztery szanse na wygraną – wygrana natychmiastowa, tygodniowa, miesięczna, bądź też finałowa. Rejestrować w loterii można się do 4 października.

szczepienia samochód pieniądze loteria
gov.pl

Jeśli chodzi o nagrody natychmiastowe, można wygrać 500, albo 200 zł. W losowaniach tygodniowych do wygrania jest 500 zł, albo hulajnoga elektryczna. W losowaniach miesięcznych pula jest już większa – 100 tysięcy złotych lub 2 samochody Toyota Corolla. Zaś jeśli chodzi o losowanie finałowe, dwie osoby mogą wygrać milion złotych, a kolejne dwie zgarną Toyotę C-HR.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News