Śmieje się z tego cała Polska. „Na rondzie w lewo” – nikt nie wierzył, że naprawdę to zrobi [WIDEO]

Śmieje się z tego cała Polska. „Na rondzie w lewo” – nikt nie wierzył, że naprawdę to zrobi [WIDEO]

Śmieje się z tego cała Polska. „Na rondzie w lewo” – nikt nie wierzył, że naprawdę to zrobi [WIDEO]

Podaj dalej

Nagranie zamieszczone w niedzielę na portalu „miastoNS.pl” to już prawdziwy hit internetu, z którego śmieje się cała Polska. „Na rondzie w lewo”? Proszę bardzo, dlaczego nie. Jedziemy w lewo…

Od samego początku sytuacja budzi lekkie podejrzenia panów znajdujących się w samochodzie za czerwonym Citroenem. Pan kierowca, bądź pani kierowca – bo tego się ustalić nie udało – próbuje włączyć się do ruchu. Stoi na rondzie i najwyraźniej nawigacja sugeruje, aby skręcić w lewo. Osoba za kierownicą najwyraźniej nie wie, co ma w tej sytuacji począć. Śmieje się z tego cała Polska.

nowy sącz na rondzie w lewo hit internetu śmieszne

Panowie mają ubaw po pachy, ale w końcu to się dzieje – osoba za kierownicą po kolejnym klaksonie wjeżdża na rondo w lewo. Naprawdę ciężko tutaj powiedzieć coś sensownego. Co ciekawe, w komentarzach pod nagraniem pojawiły się nawet głosy oburzenia, że panowie nie poradzili, nie pomogli osobie za kierownicą. „Zamiast pomóc to stoją i kręcą…”. To jakieś totalne bzdury, które najlepiej podsumował ten jeden komentarz…

Benzyna za 7,40 zł za litr jeszcze w tym tygodniu. Będzie droższa, niż diesel. Co tam się najlepszego dzieje?

Jakie pomóc? Ta osoba nie zna fundamentalnych przepisów, więc jedyną pomocą byłoby wezwanie policji i odebranie prawa jazdy za stwarzanie zagrożenia. Na szczęście ruch był niewielki – napisała pani Karolina. I w zasadzie, to tym komentarzem temat jest wyczerpany. Nie ma co z tym dyskutować.

Na egzamin od nowa. Z tego poprzedniego nic nie zostało…

Pomóc, to można przejść staruszce przez pasy. W porywach pomachać komuś przy parkowaniu, czy ma jeszcze miejsce, czy nie. Tutaj mówimy o osobie, które nie potrafi poruszać się po drogach publicznych. Nie zna przepisów, zasad, nawet tych najbardziej podstawowych i fundamentalnych. Co więcej, nie posiada też najwyraźniej umiejętności logicznego myślenia, skoro nie dało jej do myślenia to, że wszyscy jadą w prawo po okręgu, a ona chce pojechać w lewo.

Kup teraz – opony w mega promocji!

Dlatego w 100% zgadzam się z komentarzem pani Karoliny. Żadne pomóc… jedyną pomocą dla tej osoby byłoby zgłoszenie tej sytuacji na policję, która po analizie nagrania ukarałaby osobę kierującą wysokim mandatem i punktami karnymi – a najlepiej odebrała prawo jazdy. Skoro ktoś nie potrafi jeździć i nie zna przepisów, nie powinien jeździć. A jeśli chce, to czas na nauki i egzamin na prawo jazdy, bo z tego poprzedniego ewidentnie kompletnie nic w głowie nie pozostało.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News