Ślicznotka próbuje zatankować Teslę. Dlaczego diesel tam nie wchodzi, co się dzieje? [WIDEO]

Ślicznotka próbuje zatankować Teslę. Dlaczego diesel tam nie wchodzi, co się dzieje? [WIDEO]

Podaj dalej

Niesamowite sceny na jednej ze stacji benzynowych w Stanach Zjednoczonych. Księżniczka podjechała i chciała zatankować diesel do swojej Tesli. To były wręcz niewiarygodne sceny, co tu się stało?

Pieniądze mogą dać ci wiele rzeczy… mózg nie jest jedną z nich – napisał pod tym nagraniem jeden z komentujących. I chyba ciężko się z tym nie zgodzić. To nic, że laska podjechała na stację benzynową Teslą i próbowała wlać do niej diesel. przecież to zupełnie normalne. Ona kompletnie nic tu nie ogarniała.

diesel tesla

Dama dosiadła pięknej Tesli i pojechała. Ale niestety, zasięg zaczynał się kończyć, więc prawilnie zajechała na stację benzynową. Pech chciał, że nie mogła znaleźć wlewu. Z jednej strony nie ma, z drugiej też nie. W bagażniku nie ma, gdzie ten wlew? W końcu znalazła… no prawie.

kobieta na stacji paliw

Panienka chyba chciała zatankować do złącza na ładowarkę. Już miała w ręku węża z paliwem, ale dalej coś tutaj nie pasowało. Na szczęście w porę ktoś przyszedł i powiedział jej, że tego się nie tankuje. Blondyna niby zrozumiała, niby pokiwała głową i się pośmiała, ale wyraz jej twarzy mówił „co?”. Ciekawe, czy ogarnęła? Czy pojechała do ładowarki, czy też na kolejną stację szukać wlewu na paliwo?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News