Skok przez rondo sportem narodowym? Oto zestawienie najlepszych skoków z polskich dróg [WIDEO]

Skok przez rondo sportem narodowym? Oto zestawienie najlepszych skoków z polskich dróg [WIDEO]

skok przez rondo

Podaj dalej

Skok przez rondo – według niektórych to już nowy polski sport narodowy. Co jakiś czas do sieci trafiają nagrania, kiedy to ktoś zbyt dosłownie potraktował słowa „na rondzie prosto”. No i tak to się później kończy.

Wczoraj do sieci trafiło nagranie z Nowej Soli. Skok przez rondo, odcinek… no właśnie – nie wiadomo który. Do zdarzenia doszło na Rondzie Województwa Lubuskiego, na obwodnicy Nowej Soli. Samochód zbliża się z dużą prędkością do wysepki i… poleciał.

Kolejne nagranie to już Iława. Kierowca ewidentnie przegapił rondo. Zbliżał się do niego z o wiele za dużą prędkością. Awaryjne hamowanie niestety nie pomogło i poleciał. Chociaż. Jak słusznie zauważył jeden z internautów, stosując analogię sportową, to jak skok Matei w porównaniu do Małysza, jeśli pomyślimy o tym, co wydarzyło się w Rąbieniu. Ale o tym za moment.

To zestawienie nie byłoby oczywiście kompletne, gdyby nie Rąbień i kierowca Suzuki. Najsłynniejszy lot w Polsce, a może i na świecie. Kierowca przeleciał 64 metry i uderzył w budynek. Po drodze ściął jedną sosnę na wysokości ok. 6 metrów. Niewiarygodne, że wyszedł z tego cało.

Takie rzeczy dzieją się nie tylko w naszym kraju. Zobaczcie kilka bardzo interesujących nagrań z innych miejsc.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News