Sebuś poprawiał sobie spodnie na środku drogi. Spotka go niezwykle dotkliwa kara [WIDEO]

Sebuś poprawiał sobie spodnie na środku drogi. Spotka go niezwykle dotkliwa kara [WIDEO]

wypadek łódź spodnie

Podaj dalej

Budzę się codziennie, otwieram oczy… i widząc takie nagrania jestem pewny, że jesteśmy w Polsce. Ten kierowca chyba myślał, że jest w GTA. Poprawiał spodnie na środku drogi, po chwili… zasłużył na ogromną karę.

Patrząc na to nagranie można pomyśleć, że to jakaś nowa część popularnej gry. Grand Theft Auto: Łódź City. Bohaterem gry jest Sebastian, który jedzie starym Oplem na kolejną misję. W międzyczasie się zmęczył i postanowił się zatrzymać na środku drogi, aby poprawić sobie spodnie. Ta scena jest idealna do trailera gry…

wypadek spodnie łódź

Kierowca samochodu z kamerką wyczuł, że zaczyna się robić niebezpiecznie. Ktoś w korku zatrąbił, a nasz bohater natychmiast poczuł dyskomfort w tylnej części ciała. Postanowił wejść w polemikę i wyrecytować pozostałym kierowcom inwokację „Pana Tadeusza”. Po chwili przyłączył się nawet jego kolega. A że nasz kierowca z kamerką nie był zainteresowany tym występem, postanowił odjechać.

Kup teraz – opony w mega promocji!

Parę minut później nasi bohaterowie ponownie się spotykają. Bohater nagrania pewnie na co dzień hamuje klaksonem, ale tym razem nie wyszło. Wyładował w tył innemu kierowcy. A potem… po prostu odjechał uszkodzonym autem – zbiegł z miejsca zdarzenia. W opisie nagrania czytamy, że policja poszukuje kierowcy. „Blachy” Opla oficjalnie nie istnieją – nie ma ich w żadnym spisie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News