Ruszyły wnioski! Świadczenie 300+ na paliwo od rządu? Na co jeszcze można wykorzystać pieniądze?

Ruszyły wnioski! Świadczenie 300+ na paliwo od rządu? Na co jeszcze można wykorzystać pieniądze?

świadczenie pieniądze plus na paliwo

Podaj dalej

Od 1 lipca składać można wnioski na nowe świadczenie 300+. Kto dostanie pieniądze od rządu i na co będzie mógł je przeznaczyć? Sytuacja nie jest w tym przypadku zbyt skomplikowana. Skorzystasz?

Świadczenie 300+ ma dotyczyć programu „Dobry start”. Ma ono obejmować około 826 tysięcy dzieci w całym kraju. W domyśle chodzi o to, że rodzic dostanie 300 zł na każde dziecko w celu lepszego przygotowania się do nowego roku szkolnego. Możliwe, że ci, którzy się pospieszą, dostaną swoje pieniądze jeszcze przed 1 września.

świadczenie pieniądze plus na paliwo
fot. pixabay

Jakiekolwiek nie byłoby wasze stanowisko odnośnie takich programów socjalnych… po prostu warto skorzystać. Zawsze można stwierdzić, że przed rokiem szkolnym mnóstwo jest jeżdżenia samochodem i załatwiania różnych spraw. 300 zł bez problemu można przeznaczyć więc chociażby na paliwo do samochodu.

Zakaz dojeżdżania do pracy samochodem? Komisja Europejska pracuje nad nowymi przepisami?

Wnioski składa się wyłącznie przez internet, czas jest do 30 listopada. Jak dodaje „WP” – świadczenie przysługuje wszystkim uczącym się dzieciom aż do czasu ukończenia przez nie 20. roku życia. Skorzystacie z tego świadczenia? Złożyliście już wniosek o 300+ z nowego programu?

Kup teraz – opony w mega promocji!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News