Rosjanie przerażeni unijnymi sankcjami. To dla nich niezwykle bolesne. Wkrótce wejdzie nowy pakiet

Rosjanie przerażeni unijnymi sankcjami. To dla nich niezwykle bolesne. Wkrótce wejdzie nowy pakiet

pakiet sankcje rosja

Podaj dalej

Wojna wywołana przez Rosję spuszcza ten kraj głęboko do czasów średniowiecza. Z każdym tygodniem Moskwa wpada w coraz większy kryzys. Nowy pakiet sankcji sprawi, że będzie jeszcze gorzej. Rosjanie już teraz są przerażeni tym, co dzieje się w ich kraju.

Wkrótce na Rosję może zostać nałożony kolejny pakiet unijnych sankcji. Tym razem wprost Unia Europejska zostanie zamknięta dla rosyjskich tirów i statków. Nie ważne co pojedzie i w jakim celu. To będzie niesamowity cios w Moskwę, która już teraz zmaga się z inflacją i spadkiem PKB. Putin skutecznie spuścił swój kraj do średniowiecza, a teraz chyba stara się, aby w jego kochanej Rosji zapanowały czasy starożytne.

pakiet sankcje rosja
fot. pixabay

Oczywiście zwykli Rosjanie są przerażeni sankcjami. „Rzeczpospolita” podaje, że rosyjscy producenci żywności za wszelką cenę proszą rządzących, aby nie odpowiadali na te sankcje swoimi sankcjami. W skrócie – aby Putin w odwecie broń boże nie zablokował tirów i statków z Unii, bo to będzie oznaczało kompletną katastrofę.

pakiet sankcje rosja
fot. pixabay

Importowane składniki stanowią podstawę produkcji żywności w Rosji – podaje „Rz”. Już teraz na granicy polsko-białoruskiej są ogromne problemy. W miniony weekend korki sięgały 80 kilometrów. Rosjanie cierpią i wkrótce będą cierpieć jeszcze bardziej. Każdy pojedynczy Aleksiej, Iwan, czy Nikita odczuje, jaką „przysługę” wyrządził mu jego wspaniały przywódca.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News