Psychopata na drodze. Odbierać do końca życia prawo jazdy. Wyprzedzanie mu się nie spodobało… [WIDEO]

Psychopata na drodze. Odbierać do końca życia prawo jazdy. Wyprzedzanie mu się nie spodobało… [WIDEO]

Podaj dalej

Oglądając takie nagranie na usta cisną się wyłącznie niecenzuralne słowa, a człowiekowi od razu staje się cieplej. Internauci są zgodni i komentują w jeden sposób – „psychopata”. Wyprzedzanie mu się nie podoba. Do końca życia odebrać prawo jazdy.

Sama przyczyna późniejszych zdarzeń jest po prostu kuriozalna. Kierowca Opla blokuje ruch, jedzie bardzo wolno. Wtedy w naturalny sposób kierowca z kamerką decyduje się na wyprzedzanie. Jest dobra widoczność, przerywana linia – nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. I wtedy kierowca w Oplu bóg wie czemu dostaje białej gorączki.

opel wyprzedzanie

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Facet wtedy zaczyna zachowywać się co najmniej dziwnie. Wyprzedza, zajeżdża drogę, hamuje, staje na dwóch pasach i blokuje drogę w obu kierunkach, po czym wychodzi z auta. Nagrywający ma to gdzieś, wymija i jedzie dalej. Ale nasz bohater znowu wyprzedza i blokuje cały ruch. A potem jeszcze trzeci raz.

wyprzedzanie agresja

Internauci byli bezlitośni – w komentarzach króluje określenie „psychopata”. I powiedzmy sobie szczerze, tutaj nie wystarczy mandat. Mamy do czynienia z jakimś elementem, który stwarza realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. W takich przypadkach powinna istnieć jedna instytucja – odebranie prawa jazdy – dożywotnio! Nie ma miejsca dla takiego zachowania na drogach.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News