Przerażające nagranie z Ukrainy. Rosjanie zaczęli strzelać do ich samochodu. Zobacz, co robi kierowca

Przerażające nagranie z Ukrainy. Rosjanie zaczęli strzelać do ich samochodu. Zobacz, co robi kierowca

nagranie rosja ukraina

Podaj dalej

Niestety, tak w wielu miejscach wygląda Ukraina w ostatnich trzech dniach. Strzelanie do bezbronnych ludzi? To nagranie jest naprawdę przerażające. Cudem uniknęli tutaj tragedii. Tak wygląda wojna…

To nagranie zyskuje w sieci coraz większą popularność. Dokładnie taki był zamysł Ukrainy. Wrzucił go nawet doradca szefa ukraińskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Według niego ten film powinien zobaczyć cały świat – również Rosjanie. Na czele z tymi, którzy twierdzą, że Rosja jest na Ukrainie pokojowo i nie strzela do cywilów.

nagranie rosja ukraina wojna wojsko

Samochodem jadą trzy osoby – dwóch mężczyzn oraz kobieta. Jeden pan prowadzi, drugi nagrywa filmik, kobieta siedzi z tyłu. Trójka napotyka na zniszczone, płonące pojazdy, aż w końcu dojeżdża do miejsca, w którym zablokowana jest droga. Ciężarówka stoi w poprzek drogi i blokuje ruch. Jeden z mężczyzn daje drugiemu wskazówkę, aby ominął zator i uciekał.

nagranie rosja ukraina wojna wojsko

W pewnym momencie słychać strzały. Według doniesień, rosyjscy żołnierze zaczęli strzelać do samochodu. Kobieta natychmiast zaczęła krzyczeć z przerażenia. Trójce cudem udaje się uciec – nikt nie ponosi obrażeń. Według Ukrainy właśnie takie nagrania powinni zobaczyć wszyscy i zdać sobie sprawę z tego, że to, co dzieje się teraz u naszego sąsiada, to prawdziwy horror.

Źródło: o2

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News