Potworny wypadek na skrzyżowaniu. Niestety, nie było szczęśliwego zakończenia [WIDEO]

Potworny wypadek na skrzyżowaniu. Niestety, nie było szczęśliwego zakończenia [WIDEO]

wypadek

Podaj dalej

Minionego tygodnia w Łodzi miejsce miał potworny wypadek. Audi z potężną prędkością uderzyło w ciężarówkę. Niestety, impet uderzenia był tak duży, że obie osoby w samochodzie poniosły śmierć na miejscu.

Wypadek miał miejsce w Łodzi, dokładniej na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Obywatelskiej. Pojawiło się nagranie z kamerki w samochodzie, który znajdował się akurat wtedy na skrzyżowaniu. Niestety, kierowca Audi poruszał się zdecydowanie za szybko.

wypadek
fot. Policja

Ciężarówka Iveco spokojnie wjechała na skrzyżowanie. Wtedy z ogromnym impetem uderzyło w nią Audi. W lokalnych mediach podano, że droga hamowania wyniosła 80 metrów. Można się zatem zastanawiać z jaką prędkością jechał kierowca, skoro po 80 metrach hamowania uderzył w ciężarówkę z takim impetem.

fot. Policja

Niestety, 25-letni kierowca i 19-letnia pasażerka ponieśli śmierć na miejscu. Jak podaje „Interia”, w Audi znaleziono susz, najprawdopodobniej marihuanę, która miała być przeznaczona na sprzedaż. Kierowca ciężarówki został przetransportowany do szpitala z urazem klatki piersiowej.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News