Potężny wypadek w miejscowości Stare Juchy. Zasadnicze pytanie – kto był tu winny? Jakie jest wasze zdanie? [WIDEO]

Potężny wypadek w miejscowości Stare Juchy. Zasadnicze pytanie – kto był tu winny? Jakie jest wasze zdanie? [WIDEO]

wypadek audi

Podaj dalej

To jedno z tych zdarzeń, w których nie do końca wiemy, kto jest winny. Wypadek był naprawdę przepotężny, ale kto do niego doprowadził? Kto według was powinien odpowiedzieć za tę sytuację? To nie jest takie oczywiste.

Nagranie w internecie zamieściło Ratownictwo Powiatu Ełckiego. Wypadek miał miejsce w miejscowości Stare Juchy, 23 grudnia 2020 roku. Cała sytuacja jest bardziej skomplikowana, niż mogłoby się wydawać.

wypadek stare juchy

KIEROWCO! TO NAJLEPSZY MOMENT NA ZAKUP OPON! SPRAWDŹ PROMOCJE NA ŚWIĘTA!

No bo tak – jak wyglądał manewr skrętu w lewo kierowcy Corsy? Samochód zaczął skręcać jeszcze przed skrzyżowaniem, przez pewien czas jechał drugim pasem niemalże wzdłuż jezdni. Ba, kiedy zbliżało się do niego auto jadące prawidłowym pasem, zwolnił, prawie się zatrzymał. Dla wielu osób wina jest tutaj oczywista i do wypadku doprowadziło właśnie wymuszenie pierwszeństwa.

Z drugiej strony kierowca Audi na pewno nie jechał z przepisową prędkością. Samochód poruszał się zdecydowanie za szybko, a to również może być okolicznością w sprawie. No bo przecież gdyby jechał przepisowo, to Corsa zdążyłaby przejechać. Ale gdyby Corsa ustąpiła pierwszeństwa, to Audi też bez problemu pojechałoby dalej.

Ja obejrzałem to nagranie kilkanaście razy i nadal nie jestem w stanie określić kto był tu winny. A jakie jest wasze zdanie?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News