Potężny wypadek motocyklisty! Gdzie on miał głowę? W stanie ciężkim trafił do szpitala [WIDEO]

Potężny wypadek motocyklisty! Gdzie on miał głowę? W stanie ciężkim trafił do szpitala [WIDEO]

motocyklista wypadek motocykl

Podaj dalej

Kolejny potężny wypadek, w którym rolę główną odegrał motocyklista. Według nieoficjalnych informacji trafił do szpitala w stanie ciężkim. A wystarczyło trochę wyobraźni, trochę odpowiedzialności.

W zasadzie sprawa jest prosta. Motocyklista tylko czeka na moment, kiedy będzie można przyspieszyć. Pojawił się kawałek prostej, koledzy za plecami, resztę dopowiedzcie sobie sami. Przecież nie można było pojechać normalnie i przepisowo. Wypadek gotowy – nie było szans, żeby go uniknąć. To znaczy były, ale nie przy takiej jeździe.

wypadek motocykl motocyklista

Internauci od razu stwierdzili, że to jeden z tych, którzy „jeżdżą szybko, ale bezpiecznie”. Bardzo trafnie sytuację podsumował komentujący pod pseudonimem „Shed PL” – Koło w górze – nie było czym hamować. Lampa w górze – nie było go widać. Prędkość nie pomogła. Myślę, że możemy się rozejść – brzmi treść komentarza. I czy tak naprawdę trzeba coś dodawać?

wypadek motocykl motocyklista

Generalnie pod filmem na serwisie YouTube już są setki komentarzy. Przejrzałem te kilkanaście pierwszych, najbardziej popularnych i nie ma tam ani jednego pozytywnego odnośnie zachowania motocyklisty. Chyba można to podsumować starym polskim powiedzeniem, że sam jest sobie winny. Oceńcie sami.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News