Potężny wypadek! Dokładnie tak się dzieje, kiedy się nie patrzy na znaki – przerażające [WIDEO]

Potężny wypadek! Dokładnie tak się dzieje, kiedy się nie patrzy na znaki – przerażające [WIDEO]

wypadek zakaz skrętu

Podaj dalej

Wydawałoby się normalna sytuacja, taka, jakich wiele. Niestety, kierowcy udowodnili, że nie patrzą na znaki. Albo patrzą, ale one ich nie interesują. Efekt? Potężny wypadek, który wyglądał przerażająco.

Zanim sam wypadek… ruch przebiega normalnie. Samochody sobie jadą, mają zielone światło. Natomiast w tym samym momencie należy podkreślić, że co najmniej dwa razy pojawia się tam zakaz skrętu w lewo. Znaki są bardzo dobrze widoczne. Problem w tym, że nasz kierowca postanowił, że sobie ten znak zlekceważy.

wypadek zakaz skrętu znaki

Efekt? Kierowca ot tak sobie skręca w lewo. Przecież ma zielone… Wjeżdża w niego niczemu winny kierowca – dochodzi do naprawdę potężnego uderzenia. Samochody są bardzo mocno zniszczone. Autor nagrania skręca w uliczkę, aby sprawdzić, czy nikomu nic się nie stało i aby udzielić pomocy w razie potrzeby.

Kup teraz – opony w mega promocji!

Nawet taki potężny wypadek nie dał do myślenia innym. Z drugiej strony znak zakazu skrętu w lewo też stoi – widać go jak byk. Nawet po takim wypadku z tego samego zakazu ludzie i tak skręcają i przecinają drogę. No cóż – skrajna ignorancja, głupota, niewiedza? Jestem ciekawy ile mandatów w przeciągu godziny wystawiłaby tam policja z dronem. Ze 30?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News