Półnaga kobieta spadła z wysokości na samochód. Wypadła z balkonu podczas zbliżenia? [WIDEO]

Półnaga kobieta spadła z wysokości na samochód. Wypadła z balkonu podczas zbliżenia? [WIDEO]

półnaga kobieta wypadła z balkonu na dach samochodu

Podaj dalej

To nagranie wręcz mrozi krew w żyłach. Szczęście w nieszczęściu, że półnaga kobieta wypadła z balkonu i wylądowała właśnie na samochodzie. W przeciwnym wypadku mogło zakończyć się tragedią.

Nagranie pochodzi z Tajwanu. Półnaga kobieta, odziana zaledwie w koszulkę oraz figi, spada z wysokości prosto na dach samochodu. Okazuje się, że dziewczyna wypadła z balkonu. Jak do tego doszło? Internauci oczywiście nie mają wątpliwości, ze doszło do tego podczas zbliżenia ze swoim partnerem.

półnaga kobieta wypadła z balkonu na dach samochodu

Świadczyć może o tym przede wszystkim strój kobiety. Świadczy o tym również to, że błyskawicznie na dole pojawił się mężczyzna, prawdopodobnie partner dziewczyny, któremu również brakowało wielu części garderoby. Oczywiście są to wyłącznie spekulacje internautów, które nie zostały w żaden sposób potwierdzone.

Według informacji kobieta doznała zaledwie lekkiego urazu pleców. Wypłata odszkodowania właścicielowi samochodu jest tutaj najmniejszym wymiarem kary. Strach pomyśleć, co by było, gdyby w tym miejscu nic nie było zaparkowane i kobieta spadłaby prosto na beton. Nie jestem wcale przekonany, że dziewczyna by ten upadek przeżyła. Liczne złamania byłyby tu oczywistością.

W tym przypadku dach oraz szyberdach w znaczącym stopniu zamortyzowały uderzenie. Szczęście w nieszczęściu, że to się tak skończyło… czyli w dużej mierze tylko na strachu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News