Policjanci nie mogli powstrzymać śmiechu. Pijany pieszy i nowa wersja idę, albo nie idę [WIDEO]

Policjanci nie mogli powstrzymać śmiechu. Pijany pieszy i nowa wersja idę, albo nie idę [WIDEO]

policjanci

Podaj dalej

Ten pieszy tak tu zatańczył, że nie ma o czym gadać. Mężczyzną ewidentnie targały jakieś potworne emocje. Iść, czy nie iść? Domyślamy się, że policjanci nie mogli powstrzymać śmiechu. Co za sceny w Białymstoku.

Być może na początku tego nagrania będziecie myśleli, że chodzi o kierowcę samochodu z lewej strony. Tego, który wyprzedza radiowóz na przejściu dla pieszych. Być może policjanci nawet by się nim zajęli… gdyby go widzieli. Domyślamy się, że ich uwaga w całości była skupiona na jegomościu, który próbował wejść na przejście dla pieszych.

policjanci i pijany pieszy

Zwróćcie na niego uwagę od samego początku nagrania, bo naprawdę jest na czym zawiesić oko. Ta niesamowita walka człowieka z przeciwnościami natury. Pomimo lekkich oporów marsz na przejście na początku szedł dobrze. Wszystko to wyglądało jakby pijany nastolatek wracał do domu i chciał ukryć przed mamą, że coś wypił.

policjanci i pijany pieszy

Ale w pewnym momencie strategia się posypała, bo nasz bohater zauważył radiowóz. W tył zwrot i zaczęły się piekielne problemy. Nie wiemy, z jaką prędkością wiał wiatr, ale mężczyzna ewidentnie walczył o to, aby wykonać choć jeden krok w przód i zejść z pasów. Niestety nie udało się, poległ. Nie znamy dalszej części tej historii… chociaż pobudka na pewno nie była przyjemna.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News