Pirat na drodze! Wyprzedzanie kilku samochodów na ciągłej. Urządził sobie tam prywatny wyścig? [WIDEO]

Pirat na drodze! Wyprzedzanie kilku samochodów na ciągłej. Urządził sobie tam prywatny wyścig? [WIDEO]

Podaj dalej

Przepisy ruchu drogowego obowiązują dla wszystkich jego uczestników. Podstawowe zasady dla każdego są takie same. Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej? Absolutnie nie wolno tego robić. Nie ważne, czym jedziesz.

Nadmierna prędkość, łamanie przepisów, wyprzedzanie na podwójnej ciągłej itd. Co powiecie na temat takiego kierowcy? Pirat drogowy, albo nawet wariat. Opinia może być tylko jedna – absolutnie nie wolno tak robić.

wyprzedzanie
Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej – jedno z wielu w tym nagraniu.

Ale co wtedy, kiedy mowa o rowerzyście? Czy cokolwiek się zmienia? Przecież on łamie dokładnie te same przepisy. W zamyśle stwarza dokładnie takie samo zagrożenie. Jak na przykład ten rowerzysta, który swoimi nagraniami chwali się w sieci. Chwali się i zwraca uwagę na zachowanie innych, nie dostrzegając przy tym własnych błędów.

wyprzedzanie podwójna ciągła

Komentarze? „Materiał zostaje zgłoszony na policję mam nadzieję że kara będzie surowa dla rowerzysty między innymi za wyprzedzanie na podwójnej ciągłej…”, „Czym Ty się chwalisz? Własną głupotą? Wiemy że jesteś głupi.  Że mózgu nie masz? Wiemy. Jesteś totalnym dzbanem który w dupie ma przepisy, a innym wytykasz.”, „Serio podwójna ciągła ty przejeżdżasz i jeszcze masz pretensje. Zastanów się”, „Co to za moda, że bandyci drogowi wrzucają filmiki, na których łamią prawo.”

Oceńcie sami…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News