PILNE: Wiele osób ma ten dokument w szufladzie. Sprawdź. Możesz dostać 22 tysiące złotych!

PILNE: Wiele osób ma ten dokument w szufladzie. Sprawdź. Możesz dostać 22 tysiące złotych!

rekompensata fiat 126p 1500 pieniądze przedpłata

Podaj dalej

Nawet nie wiesz, a za moment możesz stać się o wiele bogatszym człowiekiem. Posiadasz taki dokument? Wiele osób ma go gdzieś schowany. Jeśli taki znajdziesz, dostaniesz niemal 22 tysiące złotych. Za co?

Kwestia dotyczy Fiata 126p oraz Fiata 1500. Każdy, kto w czasach PRL dokonał przedpłaty na zakup takiego samochodu, ale nigdy nie przyszło mu go odebrać, może uzyskać rekompensatę. Oczywiście prawo do takiej rekompensaty można odziedziczyć. Jeśli więc znajdziesz dokument potwierdzający taką przedpłatę, możesz udać się do banku PKO BP.

rekompensata fiat 126p 1500 pieniądze przedpłata
fot. pixabay

Rekompensata aktualnie wynosi 15,5 tysiąca złotych w przypadku Fiata 126p, czyli popularnego „Malucha” oraz bez mała 22 tysiące złotych w przypadku Fiata 1500. Według oficjalnych danych swoich wymarzonych samochodów, pomimo przedpłat, nie odebrały nawet 342 tysiące osób. Wciąż możesz z tego skorzystać.

Wypijesz piwo bezalkoholowe, policja zabierze ci prawo jazdy? Kierowco, musisz o tym pamiętać

A zatem… chyba pora na szybki przegląd szuflad i meblościanek. Ewentualnie – rozmowa z babcią, dziadkiem, czy rodzicami. Całkiem możliwe, że wśród osób, które swojego Fiata nie otrzymały, był ktoś z waszej rodziny… i rekompensaty do tej pory nie odebrał. Warto się upomnieć – pieniądze czekają.

Kup teraz – opony w mega promocji!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News