PILNE: Ważna zmiana wakacyjna. Możesz wypić tylko 6 drinków – nawet w all inclusive!

PILNE: Ważna zmiana wakacyjna. Możesz wypić tylko 6 drinków – nawet w all inclusive!

wakacje all inclusive drink drinki

Podaj dalej

To zmiana, która z całą pewnością wstrząśnie Polakami. Zresztą nie tylko – jest kilka nacji, które będą tym szczególnie rozczarowane. Nawet w ofercie all inclusive będziesz mógł wypić na wakacjach zaledwie sześć drinków!

Z czym kojarzą się nam wakacje all inclusive? M.in. z tym, że cały czas jest coś do zjedzenia. Mamy śniadanie, potem obiad i kolację. W międzyczasie dostępne są lody, ciasta, przekąski, bar przy basenie itp. A jeśli już mowa o barze, to all inclusive oznacza przede wszystkim nielimitowane drinki i napoje. Przed obiadem możesz sobie pić Mojito, do obiadu piwo, po obiedzie kosztować różnego rodzaju drinków, potem znowu piwo, whisky – do wyboru, do koloru…

wakacje all inclusive drink drinki
fot. pixabay

To się zmieniło! Na rewolucyjne zmiany zdecydowały się władze Balearów. Chodzi im o to, aby walczyć ze stricte imprezowym charakterem przede wszystkim Ibizy, ale również Majorki. Na obu tych wyspach występują rozległe strefy, w których hotelowy gość może wypić maksymalnie sześć drinków! Należy to podkreślić – nawet gość posiadający opcję all inclusive!

Kup teraz – opony w mega promocji!

Regulamin mówi, że goście mogą wypić trzy drinki w porze lunchowej i trzy drinki wieczorem, w godzinach kolacji. Przepis już obowiązuje – wprowadzono go w styczniu tego roku. Oczywiście dopiero teraz, w okresie wakacyjnym, stało się o tym głośno. Dla wielu to fatalna wiadomość.

wakacje all inclusive drink drinki
fot. pixabay

Są tacy, którzy dowiedziawszy się o nowym regulaminie odwołują swoje wakacyjne plany i rezerwacje. Są też tacy, którzy o przepisie dowiadują się na miejscu i jest to dla nich bardzo niemiła niespodzianka. Rzeczywiście – dla wielu osób może to być poważny problem. Można powiedzieć – nie po to jadą na wakacje all inclusive, żeby ktoś im mówił ile mogą zjeść i ile mogą wypić…

Źródło: fly4free

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News