PILNE: Nie żyje znany polityk PiS. Nie udało się go uratować po wypadku samochodowym

Nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków – policja podkreśla te słowa przy większości wypadków. Niestety, musiała powtórzyć je i tym razem. Znany polityk PiS zginął w wypadku samochodowym.

nie żyje znany polityk pis wypadek samochodowy
Podaj dalej

Do zdarzenia doszło w okolicach Bełchatowa. Łukasz Gaik, znany, wieloletni polityk i radny PiS przejeżdżał akurat przez miejscowość Chabielice. Niestety, wtedy z niewyjaśnionych dotąd przyczyn stracił panowanie nad swoim autem, po czym samochód wpadł w poślizg i dachował.

nie żyje znany polityk pis wypadek samochodowy
fot. pixabay

Mężczyzna został przewieziony w stanie ciężkim do szpitala. Niestety, jego życia nie udało się uratować. Jak przed momentem wspominałem – jedyne, co ustalili policjanci to to, że nie dostosował swojej prędkości do panujących warunków. Czyli tak naprawdę do tej pory nikt nie wie, co naprawdę się stało i raczej to nie zostanie już ustalone.

Polityk był również prezesem klubu piłkarskiego LKS Kiełczygłów. – Jest to bardzo smutny dzień dla Nas. Prezes Naszego klubu Łukasz Gaik w wyniku obrażeń , które doznał w wypadku samochodowym zmarł dziś w nocy.  ŁUKASZ Byłeś, Jesteś i na Zawsze będziesz członkiem Naszej drużyny. Zrobiłeś wiele dla Naszego Środowiska na pewno nie zapomnimy. Wyrazy najszczerszych kondolencji dla rodziny – możemy przeczytać na fanpage-u klubu.

Starajmy się jeździć zgodnie z przepisami. Wiem, że nie zawsze o tym myślimy, nie zawsze czujemy, że prędkości z ograniczenia są odpowiednie. Często nie są – ale starajmy się zachować głowę w tym wszystkim. Miejmy w pamięci to, że w ułamku sekundy, przez jedną złą, nieodpowiedzialną decyzję, nasz żywot może się zakończyć.

Źródło: WP
Zdjęcia poglądowe

Przeczytaj również