PILNE: Mówi wprost „kupujcie na zapas”! To będzie trudny okres, czy trzeba się do niego przygotować?

PILNE: Mówi wprost „kupujcie na zapas”! To będzie trudny okres, czy trzeba się do niego przygotować?

zakupy na zapas

Podaj dalej

Jasnowidz Krzysztof Jackowski twierdzi, że najgorsze dopiero przed nami. Nie ma wątpliwości, że ta wojna jeszcze potrwa i się rozszerzy. Mówi nawet o tym, aby niektóre przedmioty kupować na zapas. Czy warto się tym przejmować?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski udzielił wywiadu serwisowi „geekblog”. Według mężczyzny nieuchronnie zbliża się III Wojna Światowa i najgorsze, jeśli chodzi o konflikt zbrojny w Europie, dopiero przed nami. Mężczyzna zdradził też jak się do tego przygotować. Czy należy robić zakupy na zapas?

zakupy na zapas
www.freepik.com

Sam jasnowidz twierdzi, że nie chodzi o to, aby kupować na zapas np. żywność. Nie o to chodzi. Być może te zapasy będą nawet przeszkadzać. Natomiast stwierdził, że warto było rozważyć zapasy np. lekarstw. Wojna ma się dopiero rozwinąć i ma nie być lokalna, a ogólnoświatowa. Oberwać może na tym m.in. Polska, która może być linią frontu.

Kup teraz – opony w mega promocji!

No cóż – warto sobie poczytać, tak czy inaczej. Oczywiście w tym momencie trzeba się zastanowić kto wierzy w słowa jasnowidza? Dla mnie jest tam ogrom ogółów… jakichś tez, które łatwo jest przewidzieć. To tak, jakbym ja powiedział, że w maju będą wyższe ceny, niż w kwietniu, po świecie będzie chodziło wiele blondynek, a Polska będzie podzielona. Ogóły, które zawsze w jakichś sposób można wytłumaczyć, „że to była przenośnia i nie chodziło dokładnie o to”… a jakie jest wasze zdanie?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News