PILNE: Dostaniesz te pieniądze jeszcze przed świętami! Ile dokładnie i na co możesz je przeznaczyć?

PILNE: Dostaniesz te pieniądze jeszcze przed świętami! Ile dokładnie i na co możesz je przeznaczyć?

inflacja ceny

Podaj dalej

Dodatkowe pieniądze w tym trudnym okresie wyjątkowo się przydadzą. Raz, że trwa wojna na terenie Ukrainy i z każdym dniem wszystko drożeje, a dwa, że coraz większymi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne. Kto z nas nie potrzebuje dodatkowego zastrzyku gotówki?

Tegoroczne Święta Wielkanocne przypadają na trudny, skomplikowany czas. Świąteczne przygotowania nigdy nie należą do najtańszych. Co powiedzieć w czasie, w którym trwa wojna i niemal z każdym dniem rosną ceny niemal wszystkiego. To, co było drogie, jest jeszcze droższe. Chyba każdemu w tym czasie przydałyby się dodatkowe pieniądze.

pieniądze ceny święta trzynastka
fot. pixabay

To zatem dobry moment na wypłatę trzynastych emerytur. Rządowe źródła informują o tym, że jeszcze przed świętami „trzynastka” trafi do 5 milionów seniorów. Łącznie świadczenie przeznaczone jest dla niemal 10 milionów osób. Świadczenie „na rękę” wynosi w tym roku niemal 1220 zł. Jest to bez wątpienia wartościowy zastrzyk gotówki w świątecznym okresie.

pieniądze ceny święta trzynastka
fot. pixabay

Polacy są aktualnie w trakcie świątecznych zakupów. Dla wielu to istny cenowy szok. Mięso, kiełbasy itd. podrożały nawet o 10-15 zł za kilogram. Nie trzeba nikomu mówić ile kosztuje teraz olej, masło, margaryna, majonez. Ile kosztuje pieczywo i inne pochodne zbóż. Tak działa na nas proszę państwa wojna. Podziękujmy wszyscy Putinowi.

Kup teraz – opony w mega promocji!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News