Pijane małolaty chciały zabić kierowcę ciężarówki?! Idiotki rzucały butelkami z wiaduktu [WIDEO]

Pijane małolaty chciały zabić kierowcę ciężarówki?! Idiotki rzucały butelkami z wiaduktu [WIDEO]

dfg

Podaj dalej

Tak idiotycznego zachowania nie widzieliśmy już bardzo dawno. Pijane małolaty postanowiły urządzić sobie zabawę i rzucały butelkami z wiaduktu w jadące samochody. Nagraniem pochwaliły się w internecie.

Natrafiając na kolejne nagrania w sieci zastanawiamy się, jak można być tak głupim? Tutaj natomiast zabrakło nam skali tej głupoty. Pijane małolaty, księżniczki, młode „Karyny” postanowiły urządzić sobie świetną zabawę. Zabawę, która mogła zakończyć się tragedią.

Większość filmu jest niestety ocenzurowana.

My na moście. I nam się nudzi. I postanowiliśmy rzucić przed tira butelkę po piwie. Więc będzie br…[?] – mówiła na nagraniu „Karyna” rżąc ze śmiechu. Generalnie po słowach pijanej małolaty da się wywnioskować, że nie grzeszy ona inteligencją i należy do grupy absolwentek „Wyższej Szkoły Robienia Hałasu”, ewentualnie „Wyższej Szkoły Lansu i Baunsu”, która po wybitnej edukacji podjęła pracę w „Szlachta nie pracuje”.

Zalana księżniczka rzuciła butelką w stronę nadjeżdżającego tira. Na szczęście, chociaż według niej niestety, nie trafiła. – I chu*a, nie przejechał – odparła z niebywałym taktem i wdziękiem „Karyna”. Była niestety na tyle bezczelna, że swoimi wyczynami pochwaliła się w sieci.

Komentarze były jednoznaczne. Nam najbardziej podobał się ten: – Do pierdla jako pełnoletnia na ćwierć wieku za próbę zabójstwa kierowcy i próbę wywołania katastrofy w ruchu lądowym z premedytacją… Bez żadnej taryfy ulgowej, że młoda i głupia, czy pijana. Pokazowe 25 lat od gwizdka do gwizdka! – napisał Halman.

WIDEO:

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News