Pijak miotał się po drodze. Kierowca Audi natychmiast go wyjaśnił i zrobił porządek [WIDEO]

Pijak miotał się po drodze. Kierowca Audi natychmiast go wyjaśnił i zrobił porządek [WIDEO]

Podaj dalej

Piękne środowe popołudnie… co robić? Ten pan miał znakomitą receptę na nudę i strzelił sobie kilka głębszych. Później postanowił kierować ruchem, co bardzo nie spodobało się kierowcy Audi. Ten szybko uporał się z problemem.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Trzęsacz, na ulicy Kamieńskiej, niedaleko pałacu i stadniny koni Trzęsacz. Pan w Audi najwyraźniej przyjechał sobie na wakacje a tam? Zamieszanie. Kierowca wyprzedził stojącego na drodze Forda, ale wtedy zauważył, dlaczego ten stał.

Otóż na drodze „ruchem kierował” pan po kilku głębszych. Najwyraźniej nie podobało mu się to, że samochody w ogóle ośmieliły się podróżować jego ulicą. Po chwili naszym wędrownikiem potężnie zakołysało, aż upadł na drogę.

Kierowca Audi nie miał zamiaru dłużej na to patrzeć. Wyszedł z auta i przeciągnął pijaka po drodze, aż na chodnik. Tam go pozostawił i odjechał. Osoby w komentarzach słusznie zauważyły, że jakby na to nie patrzeć, to kierowca pomógł mężczyźnie. Usunął go z drogi, gdzie czekało na niego zagrożenie i zostawił w bezpiecznym miejscu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News