Passat Diesel i nagrzany motocyklista. Doszło do bójki na bramkach – ależ się tutaj tłukli [WIDEO]

Passat Diesel i nagrzany motocyklista. Doszło do bójki na bramkach – ależ się tutaj tłukli [WIDEO]

diesel motocyklista bójka passat

Podaj dalej

Tu wrzało już od samego początku. Passat Diesel z Czechem za kierownicą i motocyklista, który myśli, że jest królem drogi. Mężczyźni postanowili, że muszą sobie coś wyjaśnić. Ale koniec końców bardziej dostał nie ten, który powinien.

Odwieczny problem z motocyklistami. M.in. za to tak duża część społeczeństwa ich nie szanuje i ma ich dosyć. Jakaś kolejka, normalny czas oczekiwania, kultura? Nie – ja mam motocykl i mam was gdzieś – nie będę czekał. No niestety – zupełnie nie tak powinno to wyglądać. I w ogóle się nie dziwimy, że kierowca się zdenerwował. Passat Diesel aż huczał ze złości.

diesel passat bójka motocyklista

Motocykliści zamiast kulturalnie poczekać na swoją kolej, musieli się wciskać. Po chwili zaczęło się kopanie auta i wyzwiska. Wtedy Czech z Passata się zdenerwował. Wyszedł z samochodu, aby coś sobie wyjaśnić z motocyklistami. Błyskawicznie panowie przeszli do rękoczynów.

diesel passat bójka motocyklista

Cwaniaczek z motocykla oczywiście w kasku, więc mógł kozaczyć. Finalnie gorzej z tej potyczki wyszedł kierowca samochodu. Burakami z jednośladów ewidentnie powinna zająć się policja. Jak to mawia klasyk, ktoś tu chyba pomylił odwagę z odważnikiem. Takich ludzi na drogach nie potrzebujemy!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News