Panienka na przejściu dla pieszych. Święta krowa to mało powiedziane. Przez jej zachowanie cierpią kierowcy [WIDEO]

Panienka na przejściu dla pieszych. Święta krowa to mało powiedziane. Przez jej zachowanie cierpią kierowcy [WIDEO]

Podaj dalej

Ta panienka zachowała się w tak bezczelny sposób, że ciężko jest na dobrą sprawę znaleźć słowa wytłumaczenia. Księżniczka dobrze widziała, że do przejścia dla pieszych zbliżają się samochody, ale nic sobie z tego nie zrobiła.

Sytuacja jest tutaj wręcz kuriozalna. Nagranie na swoim YouTube-owym kanale zamieściły „Bielskie Drogi”. Do sytuacji doszło w Bielsku-Białej, na ulicy Wyzwolenia. Spróbujmy przeanalizować tę akcję, chociaż… Ta panienka złamała tu chyba wszelkie możliwe reguły.

panienka przejście dla pieszych
Mamy wrażenie, że kobieta w tym momencie patrzy, czy coś nie nadjeżdża. I co…

Kobieta podchodzi do przejścia dla pieszych. Przez zapikselowaną twarz nie widzimy dokładnie, natomiast mamy wrażenie, że patrzy się w lewo. Pomimo tego, że nadjeżdżało auto, dama bez skrupułów weszła na przejście. Jakby zdziwiona, że ktokolwiek w ogóle śmie jej przeszkadzać w tym manewrze.

Panienka idzie sobie dalej. To nic, że przez nią doszło do stłuczki.

Jeden kierowca kobietę wyminął, drugi musiał gwałtownie hamować. Niestety dla niego, w tył samochodu wmontowało mu się kolejne auto. Każdy z trzech kierowców „zbroja pełna”, auta zniszczone… a panienka jak gdyby nigdy nic, zapominając o całej historii, idzie sobie dalej. Szkoda gadać…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News