O ch** złoty, co za wyprzedzanie! Gość zrobił to w najgorszym możliwym miejscu i momencie [WIDEO]

O ch** złoty, co za wyprzedzanie! Gość zrobił to w najgorszym możliwym miejscu i momencie [WIDEO]

wyprzedzanie

Podaj dalej

Jasna cholera – to wyprzedzanie było tak potwornie złe i niefortunne, że aż ciężko w to uwierzyć. Oczywiście kierowca sam jest sobie winny, bo wykonał to fatalnie, ale miał tu też wiele pecha.

Czegoś takiego nie widzieliśmy już dawno – tak niefortunnego zbiegu okoliczności. Oczywiście swoim zachowaniem wywołał to wszystko kierowca busa, który zdecydował się na wyprzedzanie w najgorszym możliwym momencie.

wyprzedzanie instant karma
Podwójna ciągła, przejście dla pieszych i patrol ustawiony za przejściem… Pięknie.

Wideo zamieszczono na YouTube-owym kanale o pięknej staropolskiej nazwie „TV Bigos”. Samochód z wideorejestratorem dojeżdża do skrzyżowania. Widzi, że tuż za nim ustawił się patrol policji, więc wyraźnie zwolnił. Niestety, o tym samym nie pomyślał kierowca busa znajdujący się za samochodem.

Wpadł jak śliwka w kompot.

Nagle bus wyprzedza – na podwójnej ciągłej, na przejściu dla pieszych… nadziewa się wprost na partol policji. Oj, to było bardzo, bardzo nieodpowiedzialne, ale też zarazem pechowe. Bo nie oszukujmy się, 99% takich sytuacji kończy się bez konsekwencji – gość wyprzedza i jedzie dalej. Ale nie tym razem, tutaj była instant karma.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News