Niewiarygodny wypadek BMW! Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście. Nagranie mrozi krew [WIDEO]

Niewiarygodny wypadek BMW! Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście. Nagranie mrozi krew [WIDEO]

bmw wypadek potężny

Podaj dalej

Ten wypadek BMW mrozi krew w żyłach. Przyznam się wam szczerze – czegoś tak potężnego nie widziałem od dawna, albo nawet nigdy. I mowa tu zarówno o samym impecie zdarzenia… jak i o sygnalizatorze świetlnym.

Do zdarzenia doszło w Bukareszcie, stolicy Rumunii. Wypadek wydarzył się naprawdę błyskawicznie. BMW nagle się pojawiło i wkrótce było już po temacie. Prędkość, z którą jechał kierowca, na pewno nie miała nic wspólnego z przepisową. Nieco więcej szczegółów dowiadujemy się z opisu nagrania na serwisie YouTube.

bmw wypadek

Policja próbowała zatrzymać BMW do kontroli. Kierowca jednak nie miał zamiaru się zatrzymywać i rozpoczął ucieczkę. W pewnym momencie mężczyzna stracił kontrolę nad samochodem i uderzył prosto w sygnalizator świetlny. Ten o dziwo wytrzymał – przyjął całą moc uderzenia i ledwie się wykrzywił. To naprawdę niewiarygodne.

bmw wypadek

Niewiarygodne jest też to, że w wypadku nikomu nic się nie stało. Na szczęście w BMW nie było pasażera, bo wtedy cała sprawa mogłaby się zakończyć tragedią. Okazało się, że kierowca samochodu był pod wpływem narkotyków (kokainy). Był też pijany.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News