Niewiarygodne zachowanie kierowcy Subaru! Co on tutaj robi? Trzymał gaz do końca… [WIDEO]

Niewiarygodne zachowanie kierowcy Subaru! Co on tutaj robi? Trzymał gaz do końca… [WIDEO]

subaru kierowca poślizg

Podaj dalej

Szczerze wam przyznam, ten filmik naprawdę mnie rozbawił. Nie do końca rozumiem co myślał tutaj kierowca Subaru, ale w sumie… nie skończyło się jakoś bardzo źle. Sami przyznajcie, to jest najdziwniejsze, co widzieliście w ostatnim czasie.

Oglądając to nagranie kilka powiedzonek od razu przychodzi do głowy. „If in doubt, flat out”, „pedal to the metal” to tylko kilka z nich. Oczywiście oba nawiązują do świata rajdów. Bo trzeba przyznać, że ten przejazd miał w sobie coś rajdowego. Jak to mówią „Subaru to Subaru”. Rzeczywiście, innym samochodem z takimi manewrami mogłyby być problemy.

subaru poślizg

Ale przejdźmy do rzeczy i spróbujmy się zastanowić, co wymyślił tutaj kierowca. Samochód ewidentnie traci przyczepność, zarzuciło nim na śliskim skrzyżowaniu i kierowca zaczyna kontrować. Poślizg trwa i trwa… aż kierowca ląduje poza drogą. W normalnej sytuacji to byłby koniec akcji. Ale tym razem to jest dopiero początek.

Kierowca nawet na moment nie puszcza gazu. Cały czas pedał w podłodze. Samochód wraca na drogę… ale po chwili drugi raz ląduje w rowie. Co robi kierowca? Cały czas gaz w podłodze… Efekt końcowy? Wyjechał na drogę i jak gdyby nigdy nic pojechał dalej. Nie wierzę w to, co się tutaj wydarzyło. Jak?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News