Niewiarygodne co robił ten szeryf w Audi. Nie pozwalał na wyprzedzanie, potem uciekł jak dziewczynka [WIDEO]

Niewiarygodne co robił ten szeryf w Audi. Nie pozwalał na wyprzedzanie, potem uciekł jak dziewczynka [WIDEO]

Podaj dalej

Co tu się dzieje?! Ten szeryf w Audi przekroczył chyba wszelkie normy. Nie pozwalał na wyprzedzanie kierowcy ciężarówki. Dlaczego? To inna historia. Ale tak nie wolno się zachowywać! To jakiś totalny kryminał.

W opisie wideo czytamy, że całe nagranie, czyli w domyśle cała zabawa, jaką zaprezentował szeryf w Audi trwała około 10 minut. Kierowca tira jest blokowany, szeryf w Audi za wszelką cenę nie chciał pozwolić mu na wyprzedzanie.

wyprzedzanie karma szeryf audi

Zanim zajmiemy się szeryfem, należy zadać sobie pytanie, czym kierowca ciężarówki tak bardzo go zdenerwował? Biorąc pod uwagę zachowanie cwaniaka w Audi, musiał mocno zajść mu za skórę. Natomiast, na miłość boską, nie wolno się tak zachowywać! Co on chciał tutaj osiągnąć? Co on sobą zaprezentował?

szeryf audi wyprzedzanie

Szeryf w Audi nie pozwalał na wyprzedzanie. Kiedy kierowca tira już się brał za manewr, przyśpieszał. Kiedy był za nim, szeryf zdecydowanie go spowalniał. Na końcu się zatrzymał i chciał chyba coś wyjaśnić, ale zobaczył w tirze kamerkę i uciekł jak mała dziewczynka. Ach… chyba wolelibyśmy tego nie widzieć…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News