Nic lepszego dziś nie zobaczysz – Bosak driftujący BMW po mieście. Polityk ma wezwanie do narodu [WIDEO]

Nic lepszego dziś nie zobaczysz – Bosak driftujący BMW po mieście. Polityk ma wezwanie do narodu [WIDEO]

Podaj dalej

Marsz Niepodległości będzie w tym roku inny. Organizatorzy zachęcili, aby 11 listopada przyjechać do Warszawy samochodami, aby marsz był tym razem przejazdem. Czy Krzysztof Bosak przeleci driftem w BMW całe miasto?

OK, spokojnie, spokojnie. Bosak latający BMW bokiem po mieście to oczywiście przeróbka i my o tym wiemy – nie musicie przypominać. Chociaż, trzeba powiedzieć że takie nagranie z przymrużeniem oka się nam podoba a prawdziwy kierowca bawarki zacnie ogarnia pojazd.

bosak drift bmw

Ale wracając do tematu. Marsz Niepodległości będzie w tym roku przejazdem. I były kandydat na prezydenta i jeden z liderów partii Konfederacja, Krzysztof Bosak, chce przejechać ten „marsz” z przytupem.

Bosak zwrócił się z prośbą na grupie swoich sympatyków. – Rozważam czym się wybrać na Marsz Niepodległości żeby robiło wrażenie. Może ktoś z Was ma coś by wypożyczyć na jeden dzień albo chce pojechać wspólnie ze mną jakąś fajną furą do 3,5 tony? Myślę o czymś większym, niż standardowa osobówka. Obrazek jest z przymrużeniem oka, ale pytanie zupełnie serio. Jak ktoś ma jakiś pomysł czy propozycje to piszcie w komentarzach i podajcie jakiś namiar do siebie! Jeśli macie jakieś fajne auta to dodajcie flagi narodowe i przyjeżdżajcie! – napisał polityk, zamieszczając w poście zdjęcie Brabusa 700.

Co na to powiecie? Co byście zaproponowali panu Bosakowi? A może ktoś z was chciałby się przejechać z kandydatem na prezydenta osobiście? Tymczasem, sami zobaczcie tę piękną przeróbkę:

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News