Najgorszy typ – wyprzedzanie jest tylko dla niego. Szeryf nie wytrzymał tu ze złości [WIDEO]

Najgorszy typ – wyprzedzanie jest tylko dla niego. Szeryf nie wytrzymał tu ze złości [WIDEO]

wyprzedzanie szeryf dostawczak

Podaj dalej

„Szybcy i wściekli” w dostawczaku… to chyba najgorszy typ kierowcy. Ten ewidentnie sobie pomyślał, że wyprzedzanie to przyjemność tylko dla niego. Inni nie mogą – co to, to nie. Pękali tutaj ze złości – biedaczki…

Sytuacja, jakich na polskich drogach codziennie są setki, o ile nie tysiące. Sytuacja, której w ogóle nie powinno być. Typowy szeryf chyba sobie pomyślał, że wyprzedzanie jest tylko dla niego. Inni nie mogą tego robić – inni mają się tylko odsuwać i czekać, aż on przejedzie. Poganianie długimi światłami – dobrze się zaczęło.

wyprzedzanie szeryf dostawczak

Szeryf w dostawczaku ewidentnie się niecierpliwił. Dlaczego drugi kierowca śmiał jechać przed nim? To nic, że na prawym pasie były samochody, tiry itd. Przecież on jedzie – wszyscy mają się odsuwać. Pan kierowca w końcu tak się zdenerwował, że zaczął poganiać „marudera” długimi światłami. Kiedy ten w końcu miał miejsce i zjechał z drogi, nasz bohater zaczął zajeżdżać mu drogę i hamować.

Kup teraz – opony w mega promocji!

Wiele osób jeździ tak samochodem. Nie rób tego – uszkodzisz auto. Konsekwencje będą kosztowne

Typowy szeryf – aż żal patrzeć. A potem jeszcze wyprzedzanie, wygrażanie, pokazywanie obraźliwych gestów. No cóż – ich życie musi być wyjątkowo smutne, skoro muszą w taki sposób odreagowywać na drodze. Trochę spokoju panowie, trochę wzajemnego szacunku… nie trzeba od razu robić z siebie szeryfa.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News