„Najbardziej polska rodzina” – oto nowy hit internetu! „Patologia” na przejściu dla pieszych [WIDEO]

„Najbardziej polska rodzina” – oto nowy hit internetu! „Patologia” na przejściu dla pieszych [WIDEO]

najbardziej polska rodzina patologia hit internetu karyna

Podaj dalej

Proszę państwa, oto nowy, absolutny hit internetu! Na nasz rodzimy YouTube dawno nie trafiło nic, co w tak szybkim czasie zyskałoby popularność. „Patologia”, „najbardziej polska rodzina XD” grzmi autor. A komentujący tylko mu wtórują.

Nagranie od samego początku wygląda podejrzanie. Od samego początku czujemy, że to może być nowy hit internetu. „Najbardziej polska rodzina XD” – zatytułował nagranie autor, po czym w opisie jasno przedstawił swój stosunek do tego, co się wydarzyło, stwierdzeniem „patologia”. Kierowca zatrzymuje się na przejściu dla pieszych, aby przepuścić parę z dziećmi. Tam głowa rodziny od samego początku coś wymachuje rękami. Zaczyna się ciekawie.

najbardziej polska rodzina patologia hit internetu karyna
Screenshot YouTube

Jak piszą niektórzy komentujący – oni od samego początku szukali problemów. Samochód nawet się nie zatrzymał, a oni już byli agresywni. Kiedy piesi przechodzili już przez dalszą część pasów, kierowca po prostu chciał odjechać. Czy zrobił to zgodnie z przepisami? To oceni policja. Natomiast nie ta część nagrania jest tutaj najbardziej interesująca. Prawdziwe show dopiero się zaczyna.

Szukali problemów… no i się udało. Kobieta natychmiast rzuciła się na kierowcę. Nie będziemy tutaj przytaczać jej słów, bo to język rodem „z rynsztoka”. Zresztą – możecie posłuchać tego sami, bo nagranie zamieszczamy poniżej. Jest to zachowanie na tyle skrajne, że momentalnie stało się hitem internetu. Od 20 września, czyli można powiedzieć od jednego pełnego dnia obecności na YouTube, nagranie obejrzało ponad milion osób.

Screenshot YouTube

Co na to internauci?

No cóż, powiedzmy sobie szczerze. Zdecydowana większość komentarzy w negatywny sposób wypowiada się na temat pary, w szczególności na temat kobiety. – Wszystko w tym filmiku jest komiczne. Przecież oni szukali problemu jeszcze zanim zaczęli przechodzić przez jezdnię – zauważył użytkownik Tomasz. – 842 000 tyś wyświetleń w 24h przy 1200 subskrybentach. Przebiłeś praktycznie cały YouTube dzięki Karynie – napisał 12 godzin temu „Domin”.

Karina i Sebek. Piękny zasób słownictwa i to przy dziecku. Brawo dla kierowcy za cierpliwość – wtrącił użytkownik „eva kw”. – Tak jak napisałem już wcześniej – gdyby Karyna nie zwyzywała kierowcy, to wyżyłaby się na kimś innym. Taka patologia jest niebezpieczna dla normalnych, cywilizowanych ludzi – bardzo dosadnie napisał „Olsztyński Słowianin”.

najbardziej polska rodzina hit internetu hot youtube karyna patologia
Screenshot Youtube

Te komentarze i tak są jednymi z najłagodniejszych. Ten hit internetu jest tak naprawdę bardzo smutny. Obserwujemy na nim zachowanie skrajne, którego nigdy nie chcielibyśmy oglądać. Nie ma sensu wdawać się tutaj w szczegóły. To jest coś, na co nie da się znaleźć odpowiednich, cywilizowanych słów i określeń…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News