Naćpany, czy pijany? Ten kierowca ciężarówki postradał wszystkie zmysły. Co on robi? [WIDEO]

Naćpany, czy pijany? Ten kierowca ciężarówki postradał wszystkie zmysły. Co on robi? [WIDEO]

Podaj dalej

Ciężko jest nam tutaj ocenić co dokładnie się dzieje. Wygląda na to, że ten kierowca ciężarówki postradał wszystkie zmysły. Nie zmieścić się w zakręt to jedno, ale co on później zrobił? Niewiarygodne.

Co ten kierowca ciężarówki tutaj robi? Nie wiemy… Nagranie pochodzi prawdopodobnie z Ameryki Południowej. Obstawiamy na Brazylię. Nie jesteśmy w stanie powiedzieć, czy ten pan chce podjechać do góry, czy wycofać – nie wiemy.

kierowca ciężarówki wypadek

Kierowca podjeżdżał do góry, po czym znów zjeżdżał w dół, uderzając końcówką przyczepy w dom. Jeśli plan był taki, aby kompletnie zrujnować, zdewastować ten dom, to mu wychodziło. Wygląda na to, jakby pan za kierownicą był mocno pijany, albo ewentualnie naćpany. Jakby chciał się nawinąć – wycofać, a potem przodem zjechać w dół. Tylko, że na drodze stał dom!

Całe nagranie trwa 5 i pół minuty. Nie jesteśmy w stanie powiedzieć jaki był zamiar tego człowieka, ale w końcu ktoś chyba wszedł do samochodu i zabrał mu kluczyki. Dziwne, bardzo dziwne… Może ktoś z was jest nam w stanie wytłumaczyć co się tu wydarzyło?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News