Na ile lat ten cwaniak powinien stracić prawo jazdy? Wyprzedzanie musi być – nic go nie interesuje [WIDEO]

Na ile lat ten cwaniak powinien stracić prawo jazdy? Wyprzedzanie musi być – nic go nie interesuje [WIDEO]

wyprzedzanie prawo jazdy uprawnienia

Podaj dalej

Takich cwaniaczków na drodze spotkać można zawsze i wszędzie. A nie powinniśmy spotkać ani jednego. Zabrać prawo jazdy na parę lat i tyle. Wyprzedzanie przesłoniło mu zdrowy rozsądek, rozum odjęło?

Jedzie sobie taki cwaniaczek w Audi A6 i myśli, że wszyscy będą mu się odsuwać? Wyprzedzanie – tylko o tym myśli, tylko tego chce. To nic, że nie ma jak i mamy korek. Nasuwa się pytanie, na ile lat ten kolega powinien stracić prawo jazdy? Na trzy by wystarczyło, czy może więcej?

wyprzedzanie prawo jazdy
YouTube

Zanim ktokolwiek z was powie, że kierowca Mercedesa to król lewego pasa, obejrzyjcie nagranie jeszcze raz. Przed nim jedzie jakiś bus, ewidentnie gość nie ma żadnego ruchu. Może tylko jechać, ewentualnie wpuścić tira, co też robi. Nie mógł ani przyspieszyć, ani zwolnić, ani zmienić pasa ruchu. Krótko mówiąc – po prostu jechał, tak jak powinien jechać.

wyprzedzanie prawo jazdy
YouTube

Ale oczywiście kierowca Audi miał to wszystko gdzieś. Szaleniec musiał tu coś zrobić, taka jazda urągała jego godności. Wszystko zakończyło się próbą zepchnięcia Mercedesa z drogi. Kryminał, po prostu drogowy kryminał. Tu nie ma miejsca na tłumaczenia – tacy ludzie nie powinni mieć prawa jazdy. Pożegnałby się z uprawnieniami na trzy lata, to może by przemyślał swoje zachowanie podczas jazdy autobusem do pracy.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News