Możliwe przerwy w dostawie prądu! Nawet 4 dni! Ludzie już zastanawiają się, jak sobie z tym poradzą…

Możliwe przerwy w dostawie prądu! Nawet 4 dni! Ludzie już zastanawiają się, jak sobie z tym poradzą…

prąd brak prądu elektryczność

Podaj dalej

Wyobrażacie sobie brak prądu w domu przez kilkanaście godzin, a może nawet kilka dni? Przed widmem takiej sytuacji stoją aktualnie Brytyjczycy. Dla wielu z nich są to wprost fatalne informacje przed nadchodzącą zimą. Prąd to przecież podstawa…

Brytyjczycy mogą stanąć przed widmem sporych przerw w dostawie prądu już podczas nadchodzącej zimy. Już teraz mówi się o tym, że są to przerwy zaplanowane – nieuniknione, a wiadomości podaje agencja Reutersa za raportem Bloomberg News. Jak to tak? Prąd out?

prąd brak prądu elektryczność
fot. pixabay

Już mówi się, że w styczniu, podczas temperatur poniżej średniej, konieczne będzie zastosowanie nadzwyczajnych środków w celu oszczędności gazu. Nie trzeba nikomu tłumaczyć, jak fatalne są to informacje. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że przerwy w dostawie prądu mają potrwać nawet 4 dni!

Oto nowe ceny paliw w Polsce. Benzyna potaniała o 33 grosze, diesel o 32 grosze! W jeden tydzień!

A teraz wyobraźcie sobie, że przez 4 dni w styczniu nie macie prądu. Nie możecie nawet zagotować sobie wody i wypić gorącej herbaty. Jak coś ugotować? Jak zrobić obiad? Normalne funkcjonowanie nagle przestaje mieć cokolwiek wspólnego ze słowem normalne. Kto wie, czy to wyłącznie brytyjski problem, czy na razie inni nie mówią o tym na głos.

Fotoradary w całej Polsce zostaną wyłączone? Sensacyjne doniesienia z polskich dróg. Ale jak?

Źródło: Interia

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News